حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی با کوله باری از خاطره های تلخ و سیرین راهی دنیایی شد که به راستی همگی با آن تعلق داریم اما آسیابش به نوبت است. و تا رسیدن نوبتت باید مراقبت کنی که بار گندم ات را کرم نخورد.
خوشا به حال آقای رفسنجانی که دوستان حقیقی شان، همان هایی که حتی بعد از رفتنش، هنگا خواندن دعای نماز میتش با صدای رسا می گویند: بگویید همه باید بخوانند، نگذاشتند که این تن خاکی اش را منافقان و دشمنان پیاله به دست شیطان به خاک بسپرند.

به هر حال خدایش بیامرزند. اما بعد از مرگش پیاله به دستان غرب و دم جنبان های آمریکایی تلاش داشتند از مراسم ترحیم ماهی بگیرند!

از طرح مباحثی مثل قتل آن مرحوم گرفته تا حجت الاسلام خواندش توسط #رهـبر و دعای زیبای طلب عفو نماز میت، همگی از حماقت دشمنانی پرده بر میدارند که پرچم امام حسین (ع) در روز عاشورا آتش می زنند و با گستاخی محض شعار یاحسین میر حسن سر می دهند.

آدم های با حالی که از دین فقط نماز آن را دیده اند و گاهی هم بریده هایی از آیات و روایات را برای خودی نشان دادن تو کانال تلگرامشان پست می کنند، و فکر می کنند تفاوت آیت الله و حجت الاسلام هم مثل دکترا و فوق لیسانس است!!
و در آخر حدیثی از امام علی (ع) نقل میکنند که همه رفتارشان را زیر سوال می برد!! در حالی که می خواستند مثلا مچ منفقین را بگیرند!
سر حرفم با کانال بی زین آمد‌نیوز است. همان هایی که مخالفین فکری خود را #ولایت-معاش می خوانند و هنوز نشنیده اند صدای رسای قرآن را در باب نفاق، و نقل می کنند جملاتی از مولای متقیان در باب نفاق!

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِی الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ (11-بقره)
و چون به آنان گفته شود در زمین فساد مکنید مى‏گویند ما خود اصلاحگریم

همان اصلاح گرانی که بر علیه مرحوم هاشمی کتاب عالیجناب سرخپوش و عالیجنابان خاکستری می توشتند. همان هایی که سینه چاک وار از قبض و بسط شریعت سروش دفاع می کنند، برای انتقام گیری از ملت، حدیث از امام علی (ع) نقل می کنند!


به راستی چه کسانی آقای هاشمی را تخریب می کردند؟! و چه کسانی برادرانه برای ختم به خیر شدنش هم که شده او را نقد می کردند؟
برادران فرق است بین انتقاد و اعتراض و اغتشاش و اعتصاب و اکرام ...
باشد که درک کنند.